Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 245/45 R19 98W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A245/45 R19 98W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563356877
ЕУ Етикета:
D
B
67 dB

Највисока цена:  239,3 €

Цена по парче

239,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот