Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 235/65 R17 108V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563339467
ЕУ Етикета:
B
C
70 dB

Највисока цена:  147,5 €

Цена по парче

147,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот