Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 235/60 R18 103W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A235/60 R18 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563348995
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  179,9 €

Цена по парче

179,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот