Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 235/55 R18 100V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563396064
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  149 €

Цена по парче

149 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот