Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 235/50 R19 99V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A235/50 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563396071
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  161,1 €

Цена по парче

161,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот