Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 235/45 ZR20 100W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A235/45 ZR20 100W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563353449
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  212,4 €

Цена по парче

212,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,02 €

Назад кон врвот