Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 275/45 ZR18 107Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117275/45 ZR18 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563381671
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот