Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 275/30 R20 97Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117275/30 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563414935
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  256,2 €

Цена по парче

256,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот