Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 265/35 R19 98Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117265/35 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563414928
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  271,3 €

Цена по парче

271,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот