Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 255/40 ZR17 98Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117255/40 ZR17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563381541
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  148,9 €

Цена по парче

148,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот