Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 255/35 ZR19 96Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117255/35 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563324753
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот