Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/45 ZR19 102Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/45 ZR19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563328263
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот