Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/45 ZR17 99Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/45 ZR17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563324722
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  164,5 €

Цена по парче

164,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,23 €

Назад кон врвот