Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/45 R18 96W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/45 R18 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563439747
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот