Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 R18 93Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/40 R18 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563340388
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот