Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 235/40 R19 96Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563386829
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  175,7 €

Цена по парче

175,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот