Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 ZR17 98Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/50 ZR17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563407319
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  91,80 €

Цена по парче

91,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,48 €

Назад кон врвот