Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 98Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563403106
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот