Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 94W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/50 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563332093
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  163 €

Цена по парче

163 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,31 €

Назад кон врвот