Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 R19 92W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/45 R19 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563346151
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  223,6 €

Цена по парче

223,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,35 €

Назад кон врвот