Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/40 R18 92Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563372525
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  97,4 €

Цена по парче

97,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот