Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 215/45 ZR18 93Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117215/45 ZR18 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563328225
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  115,70 €

Цена по парче

115,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот