Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 205/60 R16 92W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117205/60 R16 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563318141
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  117,5 €

Цена по парче

117,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот