Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 205/55 R17 91W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117205/55 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563406022
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  127,6 €

Цена по парче

127,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,6 €

Назад кон врвот