Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135B HRS 205/55 R17 95W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135B HRS205/55 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563565828
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  122,2 €

Цена по парче

122,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот