Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135A 225/65 R17 102H

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135A225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563556819
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  120 €

Цена по парче

120 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,2 €

Назад кон врвот