Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135A 225/60 R17 99V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135A225/60 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563556796
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  132,7 €

Цена по парче

132,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,9 €

Назад кон врвот