Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135A 225/55 R19 99V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135A225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563556734
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  133,3 €

Цена по парче

133,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот