Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 235/50 R17 96W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135235/50 R17 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545127
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  133,9 €

Цена по парче

133,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот