Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 ZR17 97Y

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135235/45 ZR17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563545073
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  99,9 €

Цена по парче

99,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот