Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R18 98W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563544946
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  143,2 €

Цена по парче

143,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот