Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 225/55 R17 101W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135225/55 R17 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545196
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  125,5 €

Цена по парче

125,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот