Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 225/50 R17 98W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545134
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  120,3 €

Цена по парче

120,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот