Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 225/45 R17 91Y

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563545745
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  93,1 €

Цена по парче

93,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот