Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 225/40 R18 92W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563544939
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  103,5 €

Цена по парче

103,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,21 €

Назад кон врвот