Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 215/55 R18 99V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563596983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  134,3 €

Цена по парче

134,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот