Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 215/50 R17 95W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545141
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  117,4 €

Цена по парче

117,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот