Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 215/40 ZR17 87Y

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135215/40 ZR17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563545035
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  120,9 €

Цена по парче

120,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот