Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/60 R16 92V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563538884
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот