Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R17 95V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563545226
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот