Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 94W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/55 R16 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563591179
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот