Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 91W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545660
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  82,3 €

Цена по парче

82,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот