Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R17 93W

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563545165
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот