Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 205/50 R16 87V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563545301
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  101 €

Цена по парче

101 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот