Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 195/60 R16 89V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135195/60 R16 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563596181
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  102,1 €

Цена по парче

102,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,18 €

Назад кон врвот