Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 195/55 R16 87H

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563545691
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  123,7 €

Цена по парче

123,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот