Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 4 K135 195/45 R16 84V

Hankook

Hankook Ventus Prime 4 K135195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563545615
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  119 €

Цена по парче

119 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот