Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3X K125A 235/65 R17 104H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3X K125A235/65 R17 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563458700
ЕУ Етикета:
B
C
69 dB

Највисока цена:  39,7 €

Цена по парче

119,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот