Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3X K125A 235/55 R18 100V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3X K125A235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563455297
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  42,93 €

Цена по парче

128,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,78 €

Назад кон врвот