Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS 205/55 R17 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS205/55 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563407838
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  137,5 €

Цена по парче

137,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот